MENU
Aula_close Layer 1

Skolens kontor

Nymarkskolen

 

Kontoret:

Tlf.: 6223 6200

e-mail: Nymarkskolen@svendborg.dk

Birgit Villebro
Skoleleder - Afdelingsleder 9. årgang, inklusionsområdet og Slusen
Tlf. 6223 6204
E-mail: Birgit.Villebro@svendborg.dk

Bent Jørgensen
Viceskoleleder og afdelingsleder 7. årgang
Tlf. 62236203
E-mail: Bent.Jorgensen@svendborg.dk

Charlotte Løkke
Afdelingsleder 10. årgang 

Tlf. 6223 6210
E-mail: Charlotte.lokke@svendborg.dk 

Anni Sørensen
Sekretær
Tlf. 6223 6201
E-mail: Anni.Sorensen@Svendborg.dk                                   

Anne-Birgitte Sørensen
Sekretær
Tlf. 6223 6202
Email: anne-birgitte.sorensen@svendborg.dk

Kirsten Marie Lindhardtsen 
Læringscentermedarbejder og sekretærassistent  
Tlf: 6223 6207
E-mail: kirsten.marie.lindhardtsen@svendborg.dk